WhatsApp: 0538 294 84 93

SEVDİĞİNİZE SÜRPRİZ Mİ
YAPMAK İSTİYORSUNUZ?

Kişiye Özel Video

Sevdiğinizi Mutlu Edecek En Özel Hediye

Video Modellerimiz

Tanıtım Videoları

Sevgiliye Video

Sevgiliye video, doğum günü, yıl dönümü, evlilik teklifi, sevgi gösterisi, af dileme ya da teklif ve itiraf gibi pekçok modelde kişiye özel hazırlanan bir üründür.

Eşinize, sevgilinize, kardeşinize, nişanlınıza, aile bireylerinize, yakın arkadaşınıza, kuzeninize, platonik aşkınıza.. kısaca herkese hazırlanabilir!

Ortalama 10-15 dakika süreye sahip olan videolarımız içinde isimlerinizin geçtiği ortalama 45 replik bulunmaktadır.

Ayrıca Türkiye'nin pekçok yerinde yaptığımız süsleme görüntüler eklenerek videolarınız daha eğlenceli ve anlamlı bir hal alır.

Doğum günü videosu, af dileme videosu, yıl dönümü videosu gibi modellerde hem sevgi ve aşk, hem de o konsepte dair hazırlanan replikler bulunmaktadır.

profil resmi
Fulya

Merhaba ; İnsan sevdikleri için unutulmaz bir an yaşatmak istiyorsa ,mutlaka sizinle iletişime geçmeli. Harika bir video hazırlamışsınız.Emeğinize ve yüreğinize sağlık. Muhteşem bir an yaşadık. Sevgiler

Oğuzcan

Nasıl bir süpriz yapıyım diye düşünüyordum internette tesadüfen böyle birşey gördüm ve iyiki görmüşüm bence bundan daha iyi bir süpriz olamaz seniçokseviyor.com a çok teşekkür ederim kesinlikle yaptırmalısınız ?

Ayşe

Gerçekten eşime çok guzel bir doğum günü hediyesi oldu…Izlemeye doyamıyoruz muhteşem bir çalışma…Aglarken guluyoruz…Tum duyguları hissettirdi…Kadir Beye ve ekibine eşim ve ben çok çok teşekkür ediyoruz…

Sahra

Öncelikle herkese mrhb ilk başta terettüt ettim acaba nasıl olacak insanlar o kadar güvenilmez olmuş ki haliyle şüphe düşüyor aķlımıza taki video gelene kadar tarifi yok kelimeler yetmez emeklerinize ve inanın bu yorumu okuyan arkadaşlar güvenip sevdiğinize sürpriz hazırlayabilirsiniz aldığınız ücret kat ve kat helal olsun çok hak geçmiş allah razı olsun.

Aysel

Ben yurt dışından yazıyorum. O kadar mutlu oldum ki bu siteyi bulduğuma. Ben ne desem azdır. Başta Kadir bey olmakla beraber tüm ekibine tesekkurumu iletiyorum.Bana her turlu yardimci oldular.Video muhtesem otesi.Böyle bir ekibe güvene bilirsiniz rahatlıkla.Harikasınız tek kelimeyle.